531 860 442 biuro@nadwoda.szczecin.pl Zapytaj o ofertę Wskazówki dojazdu


Ustawienia sali
Nad Wodą to trzy osobne, w pełni klimatyzowane sale weselne w Szczecinie nad jeziorem Dąbie. Stonowana, neutralna kolorystyka pozwala na aranżację uroczystości z dowolnym przewodnim motywem lub kolorem. Wnętrzom elegancji dodają klasyczne, szprosowe okna z delikatnymi, tiulowymi firanami oraz zamykającymi całość szykownymi lambrekinami. W świetle zachodzącego słońca, przy blasku świec, Twoje przyjęcie nabierze magicznej, wręcz baśniowej oprawy…


WERANDA

Kameralna sala na przyjęcie weselne z wyjątkową atmosferą i niepowtarzalnym widokiem na Marinę, który na zawsze pozostanie w pamięci. Niespotykany, półokrągły kształt sali, z przeszkleniem wokół, pozwala podziwiać urzekający krajobraz szczecińskiej Mariny wszystkim Gościom przyjęcia.

Wielkość Sali jest idealna na organizację kameralnej uroczystości do 30 osób, zasiadających przy wspólnym stole.

Przy liczniejszych weselach polecamy jako sala z bufetem kawowym oraz wyborem słodkich wypieków lub miejsce odpoczynku Gości.

ZOBACZ WIĘCEJ

SALA GŁÓWNA

Ustawna, prostokątna sala o największej powierzchni, będzie idealna na wesele do 120 osób. Istnieje możliwość jej podzielenia z wykorzystaniem profesjonalnego systemu przesuwnych ścian, a tym samym dostosowania do mniejszych uroczystości i przyjęć weselnych. Planujecie zaskoczyć Gości projekcją ulubionych zdjęć z okresu narzeczeństwa lub wyświetleniem wzruszającego filmu z podziękowaniami dla rodziców? Nasza sala wyposażona jest w dwa profesjonalne, dyskretnie umiejscowione ekrany projekcyjne oraz projektory multimedialne, więc premierę Waszego filmu będą mogli podziwiać wszyscy, zasiadający wygodnie przy stole Goście.

ZOBACZ WIĘCEJ

SALA KAMERALNA

W Sali kameralnej istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia do 40 osób dla Gości zasiadających przy wspólnym stole.

Sąsiaduje z salą główną, a tym samym w zależności od potrzeb może spełniać różnorodne funkcje.

Jej umiejscowienie pozwala na wyodrębnienie parkietu, a tym samym prowadzenie swobodnych rozmów przez biesiadujących w sali głównej (tam także zostały zamontowane projektory multimedialne, które pozwalają na spoglądanie na parkiet). Przy uroczystościach, gdzie spodziewana jest duża liczba dzieci, sala kameralna może pełnić rolę bawialni, gdzie milusińscy będą cieszyć się zabawą w swoim gronie.

ZOBACZ WIĘCEJ


Masz pytania?

Chętnie Ci pomożemy. Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail.


SKONTAKTUJ SIĘ