531 860 442 biuro@nadwoda.szczecin.pl Zapytaj o ofertę Wskazówki dojazdu


Wesela
Dlaczego my

Dawno, dawno temu, nad brzegiem jeziora, w baśniowej oprawie Nad Wodą … - tymi słowami może zaczynać się Wasza bajka, którą będziecie opowiadać dzieciom oraz wnukom, wracając we wspomnieniach do tego najważniejszego dnia w życiu… Idealne miejsce na rozpoczęcie nowej drogi życia i wspólnej podróży marzeń…


Wiemy jak sprawić, aby Państwo Młodzi nie musieli martwić się o szczegóły swojego przyjęcia weselnego i mogli w pełni cieszyć się swoim świętem. Doradcy ślubni Nad Wodą zadbają o każdy, najmniejszy szczegół przyjęcia weselnego, począwszy od stylowych dekoracji i subtelnych dodatków, po wykwintne, uwodzące harmonią smaków kompozycje menu.

Jedyna w swoim rodzaju sceneria Mariny oraz dyskretna elegancja wnętrz Nad Wodą, stanowią uzupełnienie naszych starań.Uroczystość weselna wymaga szczególnej oprawy. Powierzając organizację swojego przyjęcia doradcom Nad Wodą, zawierzasz profesjonalistom.

Nad Wodą nie ma barier, zapewniamy komfort przebywania Gości z niepełnosprawnością ruchową – toalety dostosowane są do ich potrzeb, a do lokalu prowadzi podjazd o delikatnym spadzie.


OFERTA

Przestronne i eleganckie w swej prostocie wnętrza o klasycznym, neutralnym wystroju oraz unikalne położenie sal weselnych Nad Wodą, tuż przy przystani jachtowej, pozwolą na organizację przyjęcia, które na zawsze pozostanie w Waszej pamięci.

ZOBACZ WIĘCEJ

ZESTAWY MENU

Tradycyjne przekąski czy nowoczesne „finger food” – nasze kompozycje menu oparte są na naturalnych, najwyższej jakości produktach, które w przyrządzonych daniach uwodzą smakiem oraz aromatem.

ZOBACZ WIĘCEJ


Ustawienia sali


WERANDA

Kameralna sala na kameralne przyjęcia do 30 osób, o oryginalnym, półokrągłym kształcie i zapierającym dech widokiem na Marinę.

ZOBACZ WIĘCEJ

SALA GŁÓWNA

Ustawna sala o największej powierzchni oraz klasycznym wystroju, gdzie organizujemy przyjęcia weselne do 120 osób.

ZOBACZ WIĘCEJ

SALA KAMERALNA

Sala weselna, gdzie możemy zorganizować przyjęcie do 40 osób. Ze względu na umiejscowienie, w trakcie przyjęcia może pełnić także odmienne role.

ZOBACZ WIĘCEJ


Opinie
POPRAWINY

Poprawiny to okazja do dobrej zabawy dla pozbawionych obowiązków dnia ślubu Państwa Młodych oraz ich rodziców. Dokładamy wszelkich starań aby ten dzień zapadł w pamięci wszystkich, jako idealne zakończenie Waszej romantycznej uroczystości.

ZOBACZ WIĘCEJ

NOCLEGI

Dla Gości Nad Wodą przygotowana została specjalna oferta na usługi hotelowe. Do dyspozycji pozostają 42 miejsca noclegowe w zróżnicowanych pokojach.

ZOBACZ WIĘCEJ


Masz pytania?

Chętnie Ci pomożemy. Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail.


SKONTAKTUJ SIĘ