531 860 442 biuro@nadwoda.szczecin.pl Zapytaj o ofertę Wskazówki dojazdu


Opinie
Zobacz jak nas oceniają inni

Sprawdź opinie

Comments

 1. Amfisa Kupś : 14 stycznia 2017

  „Wspaniały, klimatyczny i z klasą lokal na wymarzoną imprezę, polecam…”

 2. Agnieszka Zamyślewska : 19 stycznia 2017

  „Piękny widok oraz dodatki. Trafione w mój gust.”

 3. Karina Machnik : 25 stycznia 2017

  „Prawdziwa rozkosz dla podniebienia. Brawo chłopaki i dla Was dziewczyny tez ukłony. Było cudnie…”

 4. Iza Pir : 09 lutego 2017

  „Miejsce robi niesamowite wrażenie – przestronne sale z pięknym wystrojem, i ten widok za oknem. Przyjęcie zorganizowane perfekcyjnie – szybka i sprawna obsługa, przepyszne jedzenie…”

 5. MONIKA KUŁAK : 12 czerwca 2017

  Cudowny klimat, miła atmosfera, przepiękne sale na przyjęcie komunijne i nie tylko… Dania przepyszne , sałatki i deser zrobiły na gościach duże wrażenie , obsługa bardzo kulturalna i pomocna . Widok z werandy BAJECZNY .
  Serdecznie Polecam.

 6. Artur i Dominika : 24 sierpnia 2018

  29 czerwca 2018r. wyprawialiśmy wesele w restauracji NAD WODĄ . Miejsce jest cudowne z niepowtarzalnym klimatem na tak ważne wydarzenie w życiu człowieka jakim jest wesele.
  Cudowny klimat, piękne widoki na wodę , łodzie, jachty, przestronne z pięknym wystrojem sale, wspaniała weranda z widokiem na wodę, piękny olbrzymi apartament małżeński z pięknym widokiem, bardzo ładne pokoje dla gości.
  Natomiast najważniejsze co nas najbardziej urzekło to perfekcyjny Kucharz i Kucharki jedzenie było boskie, oczywiście nie można zapomnieć o pomocy kuchennej oraz kelnerkach które spisały się rewelacyjnie, wszystko na czas , na bieżąco wymieniane talerze sztućce itp.
  Na drugi dzień wszystko co zostało wraz z alkoholem oddane, jedzenie idealnie przygotowane do odbioru, zabezpieczone idealnie popakowane.
  Generalnie Serdecznie Polecamy!

 7. JUSTYNA : 20 maja 2019

  Bardzo piękne miejsce , cudowna atmosfera , wspaniała obsługa , przepyszne potrawy . Lokal warty polecenia , następna impreza też będzie tam . Dziękuję 🙂

Prześlij swoją opinię

Dodane opinie pojawią się dopiero po zatwierdzeniu przez administratora strony.