531 860 442 biuro@nadwoda.szczecin.pl Zapytaj o ofertę Wskazówki dojazdu


Sale konferencyjne
Sale konferencyjne Nad Wodą są dostosowane do przyjęcia do 120 osób.
Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy sale na spotkania firmowe lub bankiety - o zróżnicowanym kształcie oraz powierzchni.
Wszystkie sale szkoleniowe są w pełni klimatyzowane, posiadają dostęp światła dziennego (istnieje możliwość pełnego zaciemnienia) oraz są wyposażone w sprzęt konferencyjny (flipcharty, ekrany projekcyjne, projektory multimedialne, sprzęt audio-video, mikrofony z systemem nagłośnienia).


WERANDA

Idealna na mniejsze spotkania firmowe (do 30 osób) lub jako sala z bufetem kawowym. Wyróżnikiem Sali jest jej przestronność, przeszklenia oraz niecodzienny widok na Marinę.

Wymarzone miejsce na uroczystą kolację biznesową lub spotkanie firmowe w mniejszym gronie. Przy bankietach organizowanych w sali głównej to idealne miejsce na kuluarowe spotkania i rozmowy przy kawie.

ZOBACZ WIĘCEJ

SALA GŁÓWNA

Największa z dostępnych sal na konferencje (spotkania do 120 osób), z możliwością przedzielenia przez profesjonalny system przesuwnych ścian na dwie mniejsze – idealne rozwiązanie przy prowadzeniu warsztatów czy spotkań w grupach.

Wskazana dla organizacji większych kolacji firmowych z muzyką. Wyposażona w dwa podwieszane projektory multimedialne i ekrany projekcyjne.

ZOBACZ WIĘCEJ

SALA KAMERALNA

Sala boczna na spotkania firmowe do 25 osób. Może służyć także jako sala z bufetami lunchowymi lub przerwami kawowymi. Przy większych bankietach i kolacjach służbowych istnieje możliwość jej wykorzystania jako miejsca z muzyką do zabawy.

ZOBACZ WIĘCEJJeśli organizacja konferencji w Szczecinie jest w Państwa najbliższych planach zaproponujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny i rozwiązania.

Z nami warto pracować!Masz pytania?

Chętnie Ci pomożemy. Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail.


SKONTAKTUJ SIĘ