531 860 442 biuro@nadwoda.szczecin.pl Zapytaj o ofertę Wskazówki dojazdu


Konferencje
Nad Wodą jest wymarzonym miejscem na szkolenie, spotkania integracyjne, warsztaty czy konferencje w Szczecinie. Cisza i piękno przyrody sprawiają, że każde spotkanie i kolacja firmowa nabierze zupełnie nowego wymiaru.Zapewniamy Państwu:

wyjątkowe spokojne otoczenie dla spotkania, w bliskiej odległości od centrum Szczecina

indywidualną opieką pracownika marketingu, który zadba i zaproponuje różne możliwe wersje przeprowadzenia spotkania lub eventu

klimatyzowane sale konferencyjne dostosowane do ilości osób uczestniczących w spotkaniu

zróżnicowane propozycje menu na lunch, uroczystą kolację lub przerwę kawową

możliwość przyjęcia osób z niepełnosprawnością ruchową

kameralność i dyskrecjęWYPOSAŻENIE SALI

Sale konferencyjne Nad Wodą pozwalają na organizację konferencji do 120 osób. Ich układ oraz wyposażenie w profesjonalny system przesuwnych ścian zapewniają możliwość organizacji w jednym czasie kilku spotkań, lub prowadzenie warsztatów dla podzielonej na kilka zespołów grupy.

    Każda sala wyposażona jest w:

  • Klimatyzację
  • Sprzęt audio-video 
  • Mikrofony z systemem nagłośnienia
  • Projektor multimedialny
  • Ekran projekcyjny
  • Flipchart
  • Wi-fi


WWW pkawowa

OFERTA

Sale konferencyjne Nad Wodą są przystosowane do organizacji spotkań  lub szkoleń do 120 osób. Do Państwa dyspozycji, na spotkania firmowe lub bankiety, oddajemy trzy klimatyzowane sale o zróżnicowanym kształcie oraz powierzchni.

SALE KONFERENCYJNE

Wszystkie sale są klimatyzowane i posiadają dostęp światła dziennego (istnieje możliwość pełnego zaciemnienia). Wyposażone są w sprzęt konferencyjny (ekrany projekcyjne, projektory multimedialne, flipcharty, sprzęt audio-video, system nagłośnienia).

ZOBACZ WIĘCEJ

GASTRONOMIA

Nasze zróżnicowane kompozycje menu pozwalają na organizację kameralnej konferencji, jak i jubileuszowej, firmowej kolacji. Menu ustalane jest indywidualnie, dopasowane do charakteru spotkania oraz oczekiwań organizatora.

ZOBACZ WIĘCEJ
hotel-1447197

NOCLEGI

Zachęcamy do sprawdzenia oferty noclegów i organizacji szkolenia w wyjątkowym otoczeniu Mariny oraz skorzystanie z okolicznych atrakcji. Nauka żeglowania, wiązania lin lub piknik nad brzegiem jeziora pomogą urozmaicić firmowe spotkanie.

ZOBACZ WIĘCEJ


Jeśli organizacja konferencji w Szczecinie jest w Państwa najbliższych planach zaproponujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny oraz rozwiązania.

Z nami warto pracować!Masz pytania?

Chętnie Ci pomożemy. Zadzwoń do nas lub wyślij e-mail.


SKONTAKTUJ SIĘ